styczeń, 2023

10st.18:0021:00Planowanie zimowego okresu przygotowawczego w niższych klasach rozgrywkowych Szkolenie już się odbyło, zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

10 stycznia 2022 r. (wtorek) zapraszamy na szkolenie „Planowanie zimowego okresu przygotowawczego w niższych klasach rozgrywkowych”, które poprowadzi Mariusz Rumak – trener UEFA Pro.

W szkoleniu będzie można wziąć udział:

 • stacjonarnie (limit uczestników to 20 osób) w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie
 • lub w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

W czasie 3-godzinnego szkolenia trener Mariusz Rumak przedstawi, w praktyczny sposób, jak ułożyć zimowy okres przygotowawczy na etapie trenowania.

Szkolenie skierowane jest do trenerów pracujących z dorosłymi zawodnikami, juniorami na etapie trenowania oraz wszystkich trenerów pragnących poszerzać swoje kompetencje.

Będzie to nowa edycja szkolenia z ubiegłego roku poszerzona o wiele detali i niuansów, które mogą wzbogacić praktycznie warsztat szkoleniowy każdego uczestnika. Prowadzący, w bardziej szczegółowy sposób, przedstawi zagadnienia związane z budowaniem modelu gry i sterowaniem obciążeniami treningowymi wprowadzając ten model w trening.

Uczestnicy szkolenia, w czasie jego trwania, nie tylko zapoznają się ze środkami treningowymi, jakie mogą stosować pracując nad poszczególnymi etapami przygotowania zawodnika w zimowym okresie przygotowawczym, ale również dostaną gotowe jednostki treningowe charakterystyczne dla poszczególnych podokresów. Gotowe ćwiczenia i treningi będą mogli wykorzystać w swojej pracy lub modyfikować dopasowując do swojego modelu gry.

Praktyczny (warsztatowy) wymiar szkolenia sprawi, że osoby które zaaplikują na szkolenie przesłane będą miały przed jego rozpoczęciem materiały, które będą uzupełniać w czasie rzeczywistym pod kierunkiem trenera Mariusza Rumaka. Po szkoleniu, każdy z jego uczestników, który weźmie aktywny w nim udział, będzie posiadał opracowany własny program okresu przygotowawczego.

Wybrane zagadnienia:

 1. Model gry – budowa oraz zasady jego wprowadzenia w zimowym okresie przygotowawczym.
 2. Wymogi motoryczne modelu gry.
 3. Trening globalny – integracja składowych przygotowania zawodnika do gry podczas zimowego okresu przygotowawczego.
 4. Opracowanie poszczególnych jednostek treningowych charakterystycznych dla poszczególnych podokresów zimowego okresu przygotowawczego.
 5. Zasady planowania okresu przygotowawczego.
 6. Warsztaty – praktyczne uzupełnianie programu zimowego okresu przygotowawczego zindywidualizowanego dla potrzeb Twojego zespołu.

Plan:

18:00–19:30

 • Zasady budowania modelu gry oraz wprowadzania go w trening podczas okresu przygotowawczego.
 • Model gry oraz jego wymagania motoryczne – indywidualizacja obciążeń treningowych.
 • Trening globalny – integracja składowych przygotowania zawodników do gry.
 • Zasady budowania jednostek treningowych charakterystycznych dla poszczególnych podokresów zimowego okresu przygotowawczego.
 • Zasady planowania zimowego okresu przygotowawczego.
 • Podsumowanie pierwszej części – pytania i dyskusja.

19:30–19:45

 • Przerwa/pytania.

19:45–21:00

 • Warsztaty z programowania pracy – uzupełnianie spersonalizowanego planu zimowego okresu przygotowawczego.
 • Podsumowanie i pytania.
 • Otwarta dyskusja.

Czas trwania: 180 min.

Szkolenie poprowadzi:

Mariusz Rumak – trener z licencją UEFA Pro.

Przez prawie 20 lat pracy zawodowej zajmował się szkoleniem dzieci, młodzieży i seniorów. Zdobył złoty i srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów oraz 2 wice mistrzostwa Polski seniorów. Przyczynił się do rozwoju wielu piłkarzy grających na najwyższym poziomie w kraju i za granicą. Kilku z nich reprezentuje kraj w pierwszej reprezentacji Polski.

Koszt szkolenia:

 • 159 zł
 • 129 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+).

Szkolenie odbędzie się we wtorek, 10 stycznia 2022 r., w godz. 18:00–21:00:

 • w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie (dla maks. 20 osób),
 • w Internecie w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Uwaga!

Warunkiem odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej jest zgłoszenie min. 10 osób.

Zapis wideo szkolenia, kilka dni po jego zakończeniu, będzie dostępny przez okres 6 miesięcy dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

W przypadku braku możliwości odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej odbędzie się ono tylko w online (w formie webinaru).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(Wtorek) 18:00 - 21:00

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Mariusz Rumak

  Mariusz Rumak

  trener z licencją UEFA Pro. Przez prawie 20 lat pracy zawodowej zajmował się szkoleniem dzieci, młodzieży i seniorów. Zdobył złoty i srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów oraz 2 wice mistrzostwa Polski seniorów. Przyczynił się do rozwoju wielu piłkarzy grających na najwyższym poziomie w kraju i za granicą. Kilku z nich reprezentuje kraj w pierwszej reprezentacji Polski.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X