sierpień, 2022

10sie.18:0021:00Marketing sportowy w praktyce – jak skutecznie promować nabory do szkółek i akademii piłkarskich Szkolenie już się odbyło, zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

10 sierpnia 2022 r. (środa) zapraszamy na szkolenie „Marketing sportowy w praktyce – jak skutecznie promować nabory do szkółek i akademii piłkarskich”, które poprowadzi Dominik Kajzerski, dyrektor zarządzający w SportWin (zarządza również Stowarzyszeniem PASS).

W szkoleniu będzie można wziąć udział:

 • stacjonarnie (limit uczestników to 10 osób – dodatkowe 10 miejsc jest zarezerwowane dla członków Stowarzyszenia PASS) w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie
 • lub w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Podczas szkolenia dowiesz się:

 • Jaka jest specyfika rynku piłkarskiego w Polsce, czyli uwarunkowania zewnętrzne i wewnętrzne, wpływające na możliwości promocyjne i biznesowe klubów piłkarskich
 • Co sprzedają kluby, czego oczekują dzieci i rodzice?
 • Jakie są grupy docelowe klubów piłkarskich – kim są Wasi klienci i jak do nich docierać?
 • Jak planować działania promocyjne offline – czy plakaty i ulotki mają jeszcze sens?
 • Jaki jest potencjał marketingu internetowego – jak zaplanować kampanię naborową w Internecie?
 • Jakie są najczęstsze błędy, popełniane przez kluby w działaniach promocyjnych?

Czas trwania: 180 min (z przerwami).

Szkolenie poprowadzi:

Dominik Kajzerski – Dyrektor zarządzający w SportWin. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunkach Komunikacja w Biznesie oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Współtwórca największej branżowej konferencji Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ, tworzył projekty doradcze i marketingowe dla organizacji sportowych, sponsorów sportu czy jednostek samorządowych.

Zarządza Stowarzyszeniem PASS, organizacją która integruje szkółki i akademie piłkarskie z całego kraju, stanowiącą wsparcie w zakresie zarządzania, marketingu, prawa czy finansów.

Koszt szkolenia:

 • 159 zł
 • 129 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+)
 • Bezpłatnie – członkowie Stowarzyszenia PASS (limit 10 miejsc stacjonarnie). Szczegóły dotyczące członkostwa w Stowarzyszeniu znajdziecie na www.razemdlapilki.com

Szkolenie odbędzie się w środę, 10 sierpnia 2022 r., w godz. 18:00–21:00:

 • w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie (dla maks. 10 osób – dodatkowe 10 miejsc jest zarezerwowane dla członków Stowarzyszenia PASS),
 • w Internecie w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Uwaga!

Warunkiem odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej jest zgłoszenie min. 10 osób.

Zapis wideo szkolenia, kilka dni po jego zakończeniu, będzie dostępny przez okres 6 miesięcy dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

W przypadku braku możliwości odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej odbędzie się ono tylko w online (w formie webinaru).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(środa) 18:00 - 21:00

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Dominik Kajzerski

  Dominik Kajzerski

  Dyrektor zarządzający w SportWin. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunkach Komunikacja w Biznesie oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Współtwórca największej branżowej konferencji Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ, tworzył projekty doradcze i marketingowe dla organizacji sportowych, sponsorów sportu czy jednostek samorządowych

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X