lipiec, 2022

25li.18:3021:30Zarządzanie dalszymi strefami boiska Szkolenie już się odbyło, zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

25 lipca 2022 r. (poniedziałek) zapraszamy na szkolenie „Zarządzanie dalszymi strefami boiska”, które poprowadzi Aleksander Kowalczyk, trener UEFA Pro (kurs ukończony w hiszpańskiej federacji). Obecnie trener zespołu Sestao River B.

W szkoleniu będzie można wziąć udział:

 • stacjonarnie (limit uczestników to 15 osób) w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie
 • lub w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Czy my, jako trenerzy, poświęcamy tyle samo czasu na korygowanie zawodników z piłką, co na tych oddalonych od niej?

Jaki wpływ mamy na rozwój wydarzeń w strefie z piłką, zaś jak dużą przewagę możemy uzyskać, jeśli jesteśmy w stanie kontrolować większy obszar boiska?

Trener, podobnie jak zawodnik, musi mieć zdolność do obserwacji zarówno bliższych, jak i oddalonych stref. Poprzez wcześniejszą antycypację określonych przestrzeni, jesteśmy w stanie uzyskać przewagę nad przeciwnikiem, co w wielu sytuacjach decyduje o wyniku danego spotkania. O tych zagadnieniach oraz o wielu innych detalach porozmawiamy na najbliższym szkoleniu.

„Strefa w pobliżu piłki to przeszłość, dalsze strefy to przyszłość, gdyż tak naprawdę to tam tworzy się gra”

„W trakcie meczu piłkarskiego zawodnik poświęca 98% czasu na obserwację i podejmowanie decyzji bez piłki, działania z piłką stanowią tylko 2%”

Program:

 1. Wprowadzenie
 2. Zarządzanie dalszymi strefami w obronie
 3. Zarządzanie dalszymi strefami w ataku
 4. Zarządzanie dalszymi strefami podczas stałych fragmentów gry
 5. Przygotowanie strategii operacyjnej
 6. Tworzenie mikrocyklu
 7. Tworzenie środków treningowych
 8. Q&A (pytania i odpowiedzi)

Czas trwania: 180 min (z przerwami).

Szkolenie poprowadzi:

Aleksander Kowalczyk – trener UEFA Pro (kurs ukończony w hiszpańskiej federacji). Obecnie trener zespołu Sestao River B. Uczestnik wielu staży trenerskich, m.in. : Athletic Bilbao, Sevilla FC, Osasuna Pampeluna czy Granada CF. Założyciel bloga o hiszpańskiej piłce – futbolespanol.pl. Autor artykułów, kursów oraz prelegent na konferencjach szkoleniowych.

Koszt szkolenia:

 • 159 zł
 • 129 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+).

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek, 25 lipca 2022 r., w godz. 18:30–21:30:

 • w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie (dla maks. 15 osób),
 • w Internecie w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Uwaga!

Warunkiem odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej jest zgłoszenie min. 10 osób.

Zapis wideo szkolenia, kilka dni po jego zakończeniu, będzie dostępny przez okres 6 miesięcy dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

W przypadku braku możliwości odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej odbędzie się ono tylko w online (w formie webinaru).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(Poniedziałek) 18:30 - 21:30

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Aleksander Kowalczyk

  Aleksander Kowalczyk

  trener UEFA Pro (kurs ukończony w hiszpańskiej federacji). Obecnie trener zespołu Sestao River B. Uczestnik wielu staży trenerskich, m.in. : Athletic Bilbao, Sevilla FC, Osasuna Pampeluna czy Granada CF. Założyciel bloga o hiszpańskiej piłce – futbolespanol.pl. Autor artykułów, kursów oraz prelegent na konferencjach szkoleniowych.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X