marzec, 2022

07ma.16:0019:30Jak rozwijać zawodnika indywidualnie nie tracąc aspektu drużynowego – detale w jednostce treningowej Szkolenie już się odbyło, zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

7 marca 2022 r. (poniedziałek) zapraszamy na szkolenie „Jak rozwijać zawodnika indywidualnie nie tracąc aspektu drużynowego – detale w jednostce treningowej”, które przeprowadzi Przemysław Gomułka, trener z licencją UEFA A, obecnie wykonuje analizy oraz prowadzi treningi indywidualne dla zawodników z Ekstraklasy, Bundesligi oraz Serie B.

W szkoleniu będzie można wziąć udział:

 • stacjonarnie (limit uczestników to 15 osób) w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie
 • lub w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Plan:

16:00–16:15

Wstęp

16:15–17:00

Część pierwsza:

 • Podanie = przekaz
 • Film zamiast zdjęcia
 • Praca rąk z piłką i bez piłki

17:00–17:10

Przerwa

17:10–18:10

Część druga:

 • Jak zbudować ćwiczenia z wyżej wymienionymi detalami tak, żeby nadal utrzymać swój temat, którym zawsze powinna być piłka nożna?
 • 3 przykłady ćwiczeń z tym samym celem przetworzone z juniora do seniora

18:10–18:20

Przerwa

18:20–19:05

Część trzecia:

 • Trening zbudowany na zasadach i konsekwencji pomaga mi skupić się tylko na detalach taktycznych.
 • Dobrze zbudowane ćwiczenie jest również coachingiem dla zawodników!
 • Zasady kierują ćwiczenie do założonego celu!

19:05–19:30

Pytania

Czas trwania: 210 min.

Szkolenie poprowadzi:

Przemysław Gomułka – trener z licencją UEFA A. Ukończył kurs analizy i skautingu w IST Düsseldorf. Ostatnio pracował w roli trenera asystenta w Widzewie Łódź, przedtem na tym samym stanowisku w reprezentacji Afganistanu. Wcześniej również pracował w charakterze pierwszego trenera na najwyższym poziomie rozgrywkowym w kategorii U15 w Niemczech.

Obecnie wykonuje analizy oraz prowadzi treningi indywidualne dla zawodników z Ekstraklasy, Bundesligi oraz Serie B.

Koszt szkolenia:

 • 129 zł
 • 99 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+).

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek, 7 marca 2022 r., w godz. 16:00–19:30:

 • w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie (dla maks. 15 osób),
 • w Internecie w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Uwaga!

Warunkiem odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej jest zgłoszenie min. 10 osób.

Zapis wideo szkolenia, kilka dni po jego zakończeniu, będzie dostępny przez okres 6 miesięcy dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

W przypadku braku możliwości odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej (ze względu na obostrzenia covidowe) odbędzie się ono tylko w online (w formie webinaru).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(Poniedziałek) 16:00 - 19:30

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Przemysław Gomułka

  Przemysław Gomułka

  trener z licencją UEFA A. Ukończył kurs analizy i skautingu w IST Düsseldorf. Ostatnio pracował w roli trenera asystenta w Widzewie Łódź, przedtem na tym samym stanowisku w reprezentacji Afganistanu. Wcześniej również pracował w charakterze pierwszego trenera na najwyższym poziomie rozgrywkowym w kategorii U15 w Niemczech. Obecnie wykonuje analizy oraz prowadzi treningi indywidualne dla zawodników z Ekstraklasy, Bundesligi oraz Serie B.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X