marzec, 2022

28ma.16:0019:00Jak zbudować roczny plan szkolenia? Makrocykle, mezocykle, mikrocykle, jednostka treningowa Szkolenie już się odbyło, zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

28 marca 2022 r. (poniedziałek) zapraszamy na szkolenie „Jak zbudować roczny plan szkolenia? Makrocykle, mezocykle, mikrocykle, jednostka treningowa”, które przeprowadzi Patryk Kajderowicz, trener z licencją UEFA A, członek Wydziału Szkolenia Małopolskiego ZPN.

W szkoleniu będzie można wziąć udział:

 • stacjonarnie (limit uczestników to 15 osób) w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie
 • lub w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Podczas 3-godzinnego szkolenia trener Patryk Kajderowicz na podstawie swoich doświadczeń wyniesionych z pracy w Akademii RKS Raków Częstochowa i Akademii Piłkarskiej Hutnik Kraków przedstawi, w jaki sposób można zbudować plan szkolenia na cały rok (runda jesienna/runda wiosenna) w oparciu o makrocykle, mezocykle, mikrocykle i samą jednostkę treningową. Ogromną zaletą spotkania będzie możliwość otrzymania przykładowego planu szkolenia na okres 12 miesięcy, a przede wszystkim możliwość zbudowania autorskiego planu w oparciu o uzyskaną wiedzę i inspiracje.

Szkolenie dedykowane jest zarówno dyrektorom, koordynatorom szkółek i akademii piłkarskich, którzy pragną usystematyzować proces szkolenia w swoim miejscu pracy, jak i trenerom pracującym, przede wszystkim, na etapach trampkarza, młodzika, orlika, żaka i skrzata. Niewątpliwą korzyścią z wzięcia udziału w szkoleniu będzie również duża dawka wiedzy praktycznej, którą z dnia na dzień wprowadzić będzie można do własnego procesu szkoleniowo-organizacyjnego.

Wybrane zagadnienia:

 1. Istota planowania pracy szkoleniowej  w oparciu o model gry.
 2. Korelacja treści szkoleniowych wynikających z modelu gry z fundamentami/zasadami gry (mikro-mezotaktyka).
 3. Roczny plan szkolenia w autorskim programie szkolenia akademii/szkółki.
 4. Planowanie pracy w poszczególnych makrocyklach (półroczny plan organizacji szkolenia).
 5. Planowanie pracy w poszczególnych mezocyklach (miesięczny plan organizacji szkolenia).
 6. Planowanie pracy w poszczególnych mikrocyklach (miesięczny plan organizacji szkolenia).
 7. Planowanie pracy w ujęciu procesu treningowego.
 8. Przedstawienie autorskiego planu szkolenia na okres 12 miesięcy.

Czas trwania: 180 min.

Szkolenie poprowadzi:

Patryk Kajderowicz – trener z licencją UEFA A, członek Wydziału Szkolenia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ostatnio pracujący w roli II trenera Hutnika Kraków oraz koordynatora ds. szkolenia w Akademii Piłkarskiej Hutnik Kraków. W przeszłości trener Akademii RKS Raków Częstochowa. Właściciel strony „Piłkarski Edukator”, wykładowca na kursach trenerskich UEFA.

Koszt szkolenia:

 • 129 zł
 • 99 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+).

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek, 28 marca 2022 r., w godz. 16:00–19:00:

 • w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie (dla maks. 15 osób),
 • w Internecie w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Uwaga!

Warunkiem odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej jest zgłoszenie min. 10 osób.

Zapis wideo szkolenia, kilka dni po jego zakończeniu, będzie dostępny przez okres 6 miesięcy dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

W przypadku braku możliwości odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej (ze względu na obostrzenia covidowe) odbędzie się ono tylko w online (w formie webinaru).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(Poniedziałek) 16:00 - 19:00

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Patryk Kajderowicz

  Patryk Kajderowicz

  trener z licencją UEFA A, członek Wydziału Szkolenia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ostatnio pracujący w roli II trenera Hutnika Kraków oraz koordynatora ds. szkolenia w Akademii Piłkarskiej Hutnik Kraków. W przeszłości trener Akademii RKS Raków Częstochowa. Właściciel strony „Piłkarski Edukator”, wykładowca na kursach trenerskich UEFA.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X