grudzień, 2021

14gr.18:0021:00Zimowy okres przygotowawczy w niższych klasach rozgrywkowych – warsztaty 2.0 Szkolenie już się odbyło, zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

14 grudnia 2021 r. (wtorek) zapraszamy na szkolenie „Zimowy okres przygotowawczy w niższych klasach rozgrywkowych – warsztaty 2.0”, Mariusz Rumak – trener UEFA Pro, trener reprezentacji Polski U19.

W szkoleniu będzie można wziąć udział:

 • stacjonarnie (limit uczestników to 25 osób) w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie
 • lub w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

 

W czasie 3-godzinnych warsztatów trener Mariusz Rumak przedstawi, w praktyczny sposób, jak ułożyć zimowy okres przygotowawczy na etapie trenowania. Będzie to uzupełnienie szkolenia, które odbyło się w ubiegłym roku. W bardziej szczegółowy sposób trener Rumak przedstawi zagadnienia związane z budowaniem modelu gry i sterowaniem obciążeniami treningowymi wprowadzając ten model w trening.

Uczestnicy, w czasie szkolenia, zapoznają się ze środkami treningowymi, które mogą stosować pracując nad poszczególnymi etapami przygotowania zawodnika w zimowym okresie przygotowawczym. Zestaw tych ćwiczeń będą mogli wykorzystać w swojej pracy lub modyfikować dopasowując do swojego modelu gry.

Podczas szkolenia będą również przekazane propozycje całych jednostek treningowych, charakterystycznych dla różnych obciążeń motorycznych.

Szkolenie skierowane jest do trenerów pracujących z dorosłymi zawodnikami, juniorami na etapie trenowania oraz wszystkich trenerów pragnących poszerzać swoje kompetencje.

Praktyczny wymiar warsztatów sprawi, że osoby, które zaaplikują na szkolenie, będą miały przesłane przed warsztatami materiały, które będą uzupełniały w czasie rzeczywistym pod kierunkiem trenera Mariusza Rumaka. Po warsztatach, każdy z uczestników, który weźmie aktywny udział w szkoleniu, będzie posiadał zaprogramowany własny program okresu przygotowawczego.

Wybrane zagadnienia:

 1. Planowanie pracy w okresie przygotowawczym.
 2. Model gry i zasady jego wprowadzania podczas przygotowań.
 3. Przygotowanie fizyczne i jego integracja z pozostałymi składowymi przygotowania zawodnika do gry.
 4. Zasady tworzenia środków treningowych oraz budowanie jednostek treningowych kształtujących poszczególne zdolności motoryczne.
 5. Praktyczne uzupełnianie programu zimowego okresu przygotowawczego uwzględniające wszystkie składowe przygotowania zawodnika do gry.

Plan:

18:00–19:30

 • Programowanie pracy w zimowym okresie przygotowawczym, czyli jak zaplanować w czasie realizację naszych celów szkoleniowych
 • Model gry jako wyznacznik sterowania procesem treningowym
 • Przygotowanie fizyczne i jego integracja z modelem gry
 • Zasady budowania środków treningowych oraz tworzenia jednostek szkoleniowych integrujących model gry z przygotowaniem motorycznym
 • Podsumowanie pierwszej części – pytania i dyskusja

 19:30–19:45

 • Przerwa/pytania.

19:45–21:00

 • Warsztaty z programowania pracy w zimowym okresie przygotowawczym
 • Podsumowanie i pytania.
 • Otwarta dyskusja.

Czas trwania: 180 min.

Szkolenie poprowadzi:

Mariusz Rumak – trener z licencją UEFA Pro. Trener reprezentacji Polski U19.

Przez prawie 20 lat pracy zawodowej zajmował się szkoleniem dzieci, młodzieży i seniorów. Zdobył złoty i srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów oraz 2 wice mistrzostwa Polski seniorów. Przyczynił się do rozwoju wielu piłkarzy grających na najwyższym poziomie w kraju i za granicą. Kilku z nich reprezentuje kraj w pierwszej reprezentacji Polski.

Koszt szkolenia:

 • 120 zł
 • 90 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+).

Szkolenie odbędzie się we wtorek, 14 grudnia 2021 r., w godz. 18:00–21:00:

 • w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie (dla maks. 25 osób),
 • w Internecie w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Uwaga!

Warunkiem odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej jest zgłoszenie min. 15 osób.

Zapis wideo szkolenia, kilka dni po jego zakończeniu, będzie dostępny przez okres 12 miesięcy dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(Wtorek) 18:00 - 21:00

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Mariusz Rumak

  Mariusz Rumak

  trener z licencją UEFA Pro. Przez prawie 20 lat pracy zawodowej zajmował się szkoleniem dzieci, młodzieży i seniorów. Zdobył złoty i srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów oraz 2 wice mistrzostwa Polski seniorów. Przyczynił się do rozwoju wielu piłkarzy grających na najwyższym poziomie w kraju i za granicą. Kilku z nich reprezentuje kraj w pierwszej reprezentacji Polski.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X