październik, 2018

18paź.17:3019:30Warsztaty edukacyjne „Jak wychować mistrza?” Warsztay już się odbyły. Zapraszamy na następne.

Rozwiń

Szczegóły

18 października 2018 r. (czwartek) zapraszamy na warsztaty „Jak wychować mistrza?”, które poprowadzi Artur Koluch. Współorganizatorem warsztatów jest firma szkoleniowa „Wszyscy jesteśmy trenerami”. Warsztaty są przeznaczone dla trenerów piłki nożnej oraz rodziców dzieci uprawiających sport.

„80% piłkarza to głowa” – Zbigniew Boniek

Coraz więcej osób funkcjonujących w sporcie już wie, że oprócz treningu czysto sportowego, niezwykle ważnym elementem szkolenia jest praca nad psychiką zawodników. W kluczowych momentach to właśnie mityczna „głowa” ma często decydujący wpływ na osiągane rezultaty. W Polsce temat psychologii w sporcie jest systematycznie odzierany z tabu, a trenerzy, zawodnicy i rodzice korzystają z niego w codziennej pracy.

Podczas warsztatów „Jak wychować mistrza?” chcemy przedstawić proces szkolenia piłkarskiego przez pryzmat psychologii sportu. Pokażemy, jaki wpływ na rozwój młodych zawodników ma nastawienie oraz komunikacja płynąca od trenera i rodzica. Zaproponujemy sposoby współpracy w tych relacjach, które pobudzą rozwijanie pełnego potencjału zawodnika. Postaramy się udowodnić, że szczególnie w początkowych etapach szkolenia, praca nad charakterem dziecka jest znacznie ważniejsza niż wygrywanie kolejnych meczów i pucharów. Przekażemy propozycje dla trenerów i rodziców, jak kształtować zawodników silnych mentalnie – takich, którzy poradzą sobie w przyszłości w grze pod dużą presją. Misją firmy „Wszyscy jesteśmy trenerami” jest wychowanie jak największej liczby polskich mistrzów piłki nożnej.

Czas trwania: 120 min

Liczba uczestników: max. 25 osób.

Warsztaty poprowadzi:

Artur Koluch – trener piłki nożnej dzieci i młodzieży od 2007 r. Obecnie pracuje w klubie Gedania 1922 Gdańsk, gdzie specjalizuje się w pracy z dziećmi w wieku 7-9 lat oraz jest koordynatorem wstępnego etapu szkolenia. Jego pasją jest psychologia sportu. Jest autorem artykułów w czasopiśmie „Asystent Trenera”. Od 2016 r. prowadzi firmę szkoleniową „Wszyscy jesteśmy trenerami”, organizującą warsztaty edukacyjne dla trenerów i rodziców. Prowadzi również treningi mentalne dla zawodników. W ramach tych projektów do tej pory współpracował m.in. z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, prowadząc warsztaty dla rodziców zawodników Akademii Młodych Orłów oraz dla zawodników Letniej Akademii Młodych Orłów.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 18 października 2018 r., w godz. 17:30–19:30, w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

Koszt warsztatów:

  • 60 zł
  • 50 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich warsztatów Asystent Trenera Coaching+).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się co najmniej 10 uczestników.

Czas

(Czwartek) 17:30 - 19:30

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

  • Artur Koluch

    Artur Koluch

    Jest trenerem piłki nożnej dzieci i młodzieży od 2007 r. Obecnie pracuje w klubie Gedania 1922 Gdańsk, gdzie specjalizuje się w pracy z dziećmi w wieku 79 lat oraz od 2014 r. jest koordynatorem wstępnego etapu szkolenia. Jego pasją jest psychologia sportu. Jest autorem artykułów na jej temat w czasopiśmie „Asystent Trenera”. To zainteresowanie doprowadziło również do założenia dwóch projektów, które obecnie prowadzi. „Wszyscy jesteśmy trenerami” to warsztaty edukacyjne dla rodziców sportowych dzieci. „Korki z piłki” to treningi mentalne dla młodych zawodników. W ramach tych projektów do tej pory współpracował m.in. z Polskim Związkiem Piłki Nożnej prowadząc warsztaty dla rodziców zawodników Akademii Młodych Orłów oraz dla zawodników zgrupowanych na Letniej Akademii Młodych Orłów

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X