kwiecień, 2019

24kw.15:3018:30Trener przyszłości – psychologia w piłce nożnej Szkolenie już się odbyło. Zapraszamy na kolejne.

Rozwiń

Szczegóły

25 kwietnia 2019 r. (czwartek) zapraszamy na szkolenie „Trener przyszłości”, które poprowadzi Artur Koluch – trener w klubie Gedania 1922 Gdańsk oraz właściciel firmy szkoleniowej „Wszyscy jesteśmy trenerami”.

Sukces sportowy bardzo często determinowany jest poprzez sposób myślenia zawodników oraz trenerów. Najlepsi stają się ci, którzy potrafią wyjść na boisko z właściwym nastawieniem mentalnym oraz emocjonalnym. Tylko tacy potrafią pokazać swoje najlepsze umiejętności w grze pod presją.

Oto czego nauczysz się podczas szkolenia „Trener przyszłości”:
• dowiesz się jak przenieść teorie psychologii sportu do swojej praktyki,
• poznasz podstawy założeń inteligencji emocjonalnej,
• zrozumiesz różnicę pomiędzy pewnością siebie, a poczuciem własnej wartości,
• nauczysz się budować relacje ze swoimi zawodnikami w oparciu o zaufanie.

Całość odbędzie się w formie zawierającej elementy wykładu, warsztatów oraz dyskusji studiującej konkretne przypadki.

Czas trwania: 180 min
Liczba uczestników: maks. 25 osób.

Warsztaty poprowadzi:
Artur Koluch
Trener piłki nożnej od 2007 r. (licencja UEFA A). Obecnie pracuje w klubie Gedania 1922 Gdańsk, gdzie specjalizuje się w pracy z dziećmi w etapie U8U11. Jego pasją jest psychologia sportu. Jest autorem artykułów z nią związanych w czasopiśmie „Asystent Trenera”. Od 2016 r. prowadzi firmę edukacyjną Wszyscy Jesteśmy Trenerami, organizującą szkolenia dla rodziców i trenerów. Prowadzi również treningi mentalne dla zawodników. W ramach tych projektów do tej pory współpracował m.in. z PZPN (przy projektach AMO i LAMO) oraz Asystent Trenera Coaching+.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 25 kwietnia 2019 r., w godz. 15:30–18:30, w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

Koszt warsztatów:
• 60 zł
• 50 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich warsztatów Asystent Trenera Coaching+).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się co najmniej 10 uczestników.

Czas

(środa) 15:30 - 18:30

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

  • Artur Koluch

    Artur Koluch

    Jest trenerem piłki nożnej dzieci i młodzieży od 2007 r. Obecnie pracuje w klubie Gedania 1922 Gdańsk, gdzie specjalizuje się w pracy z dziećmi w wieku 79 lat oraz od 2014 r. jest koordynatorem wstępnego etapu szkolenia. Jego pasją jest psychologia sportu. Jest autorem artykułów na jej temat w czasopiśmie „Asystent Trenera”. To zainteresowanie doprowadziło również do założenia dwóch projektów, które obecnie prowadzi. „Wszyscy jesteśmy trenerami” to warsztaty edukacyjne dla rodziców sportowych dzieci. „Korki z piłki” to treningi mentalne dla młodych zawodników. W ramach tych projektów do tej pory współpracował m.in. z Polskim Związkiem Piłki Nożnej prowadząc warsztaty dla rodziców zawodników Akademii Młodych Orłów oraz dla zawodników zgrupowanych na Letniej Akademii Młodych Orłów

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X