kwiecień, 2022

13kw.16:0019:00„Trener architekt” – Przeprowadzanie środków treningowych Szkolenie już się odbyło, zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

13 kwietnia 2022 r. (środa) zapraszamy na szkolenie „‘Trener architekt’ – Przeprowadzanie środków treningowych”, które poprowadzi Wojciech Falenta, trener specjalizujący się w dziecięcej piłce nożnej, z 7-letnim doświadczeniem pracy w dwóch krajach oraz kilku klubach i województwach.

W szkoleniu będzie można wziąć udział:

 • stacjonarnie (limit uczestników to 15 osób) w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie
 • lub w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Opis szkolenia:

„Nowe pokolenie nie chce po prostu wykonywać [poleceń], oni chcą kształtować rzeczy sami, rozumieć je i podejmować wyzwania.”

Powyższe słowa wypowiedział kilka lat temu kierownik reprezentacji Niemiec, Oliver Bierhoff, według którego „dni sztywnych hierarchii oraz zawodników przymuszanych do ślepego wykonywania poleceń dawno przeminęły”.

Skoro najnowsze pokolenie zawodników nie uznaje „tradycyjnego” modelu nauczania, opartego o rozkazy, polecenia i instrukcje, jak inaczej można kierować procesem treningowym?

Jak jeszcze możemy uczyć?

Korzyści:

W trakcie szkolenia:

 • będziesz aktywnym uczestnikiem przez cały czas jego trwania
 • poznasz sprawdzone narzędzia, wraz z konkretnymi przykładami zastosowania
 • zobaczysz, jak efektywnie zadawać pytania zawodnikom
 • stworzysz własne, kompletne środki treningowe – ze sposobem ich przeprowadzenia krok po kroku
 • dowiesz się, jacy słynni trenerzy zrezygnowali z wydawania rozkazów i poleceń

Zagadnienia:

Podczas szkolenia zostaną poruszone m.in. następujące obszary:

 • koło interwencji trenerskich
 • dlaczego dzieci są mądrzejsze od dorosłych?
 • własna metoda nauczania
 • najczęstsze błędy treningowe
 • inspirujące historie z życia najlepszych trenerów

Czas trwania: 180 min (z przerwami).

Szkolenie poprowadzi:

Wojciech Falenta – lubi inspirować ludzi do działania inaczej. Pierwszy polski absolwent studiów z zakresu zarządzania w piłce nożnej na brytyjskiej uczelni UCFB. Trener specjalizujący się w dziecięcej piłce nożnej, z 7-letnim doświadczeniem pracy w dwóch krajach oraz kilku klubach i województwach. Interesuje się nauczaniem, psychologią i przywództwem, prowadzi stronę na Facebooku pod nazwą „Breakthrough Wojciech Falenta”. Autor artykułów w „Asystencie Trenera”.

Koszt szkolenia:

 • 129 zł
 • 99 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+).

 

Szkolenie odbędzie się w środę, 13 kwietnia 2022 r., w godz. 16:00–19:00:

 • w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie (dla maks. 15 osób),
 • w Internecie w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Uwaga!

Warunkiem odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej jest zgłoszenie min. 10 osób.

Zapis wideo szkolenia, kilka dni po jego zakończeniu, będzie dostępny przez okres 6 miesięcy dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

W przypadku braku możliwości odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej (ze względu na obostrzenia covidowe) odbędzie się ono tylko w online (w formie webinaru).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(środa) 16:00 - 19:00

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Wojciech Falenta

  Wojciech Falenta

  lubi inspirować ludzi do działania inaczej. Pierwszy polski absolwent studiów z zakresu zarządzania w piłce nożnej na brytyjskiej uczelni UCFB. Trener specjalizujący się w dziecięcej piłce nożnej, z 6-letnim doświadczeniem pracy w dwóch krajach oraz kilku klubach i województwach. Interesuje się nauczaniem i psychologią, prowadzi stronę na Facebooku pod nazwą „Breakthrough Wojciech Falenta”. Autor kilku artykułów w „Asystencie Trenera”.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X