grudzień, 2021

20gr.15:3018:30Skauting zawodników – jak szukać aby znaleźć Szkolenie już się odbyło, zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

20 grudnia 2021 r. (poniedziałek) zapraszamy na szkolenie „Skauting zawodników – jak szukać aby znaleźć. Czasem tak się dzieje, że szukasz kogoś, a znajdujesz tylko drogę”, które przeprowadzi Radosław Mozyrko, trener z licencją UEFA Elite Youth A i Advanced Youth Award, obecnie pracuje jako Dyrektor Sportowy w Warcie Poznań.

W szkoleniu będzie można wziąć udział:

 • stacjonarnie (limit uczestników to 25 osób) w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie
 • lub w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Wybrane zagadnienia:

 1. Zrozumienie kogo szukasz.
 2. Jak przygotować się do pracy.
 3. Zrozumienie szerszego kontekstu, kiedy obserwuje się zawodników.
 4. Jak wykonać swoje zadanie domowe jako skaut.

Plan:

15:30–16:45

 • Część I

16:45–17:00

 • Przerwa

17:00–18:15

 • Część II

18:15–18:30

 • Pytania

Czas trwania: 180 min.

Szkolenie poprowadzi:

Radosław Mozyrko – trener z licencją UEFA Elite Youth A i Advanced Youth Award. Jest trenerem i edukatorem piłkarskim z ponad 14-letnim doświadczeniem, które zdobywał m.in. w Manchesterze United, Nottingham Forest, New York Red Bulls, Legii Warszawa, PZPN i the Football Association. Pracował jako skaut młodzieżowy na terenie Europy Wschodniej dla Chelsea FC. Obecnie pracuje jako Dyrektor Sportowy w Warcie Poznań.

Koszt szkolenia:

 • 120 zł
 • 90 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+).

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek, 20 grudnia 2021 r., w godz. 15:30–18:30:

 • w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie (dla maks. 25 osób),
 • w Internecie w formie webinaru na platformie Clickmeeting (każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego).

Uwaga!

Warunkiem odbycia się szkolenia w formie stacjonarnej jest zgłoszenie min. 15 osób.

Zapis wideo szkolenia, kilka dni po jego zakończeniu, będzie dostępny przez okres 12 miesięcy dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(Poniedziałek) 15:30 - 18:30

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Radosław Mozyrko

  Radosław Mozyrko

  trener z licencją UEFA Elite Youth A i Advanced Youth Award. Jest trenerem i edukatorem piłkarskim z ponad 14-letnim doświadczeniem, które zdobywał m.in. w Manchesterze United, Nottingham Forest, New York Red Bulls, Legii Warszawa, PZPN i the Football Association. Pracował jako skaut młodzieżowy na terenie Europy Wschodniej dla Chelsea FC. Obecnie pracuje jako Dyrektor Sportowy w Warcie Poznań.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X