styczeń, 2021

08st.18:0021:00Programowanie pracy w zimowym okresie przygotowawczym – warsztaty Szkolenie już się odbyło. Zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

8 stycznia 2021 r. (piątek) zapraszamy na warsztaty internetowe „Programowanie pracy w zimowym okresie przygotowawczym”, które poprowadzi Mariusz Rumak – trener UEFA Pro.

Szkolenie będzie prowadzone w formie webinaru na platformie Clickmeeting.

W czasie 3-godzinnych warsztatów trener Mariusz Rumak w praktyczny sposób przedstawi zagadnienia związane z programowaniem pracy w zimowym okresie przygotowawczym na etapie trenowania. Na bazie swoich doświadczeń i kompetencji opisze, w jaki sposób programować i prowadzić proces treningowy kierując się modelem gry. Przekaże informacje, jak zintegrować model gry z przygotowaniem fizycznym zespołu oraz jak stworzyć środowisko wpływające na rozwój dyspozycji psychicznych zawodników. W praktyczny sposób zapozna słuchaczy z programowaniem okresu przygotowawczego, by wszystkie składowe przygotowania zespołu do gry były realizowane z sposób zintegrowany.

Szkolenie skierowane jest do trenerów pracujących z dorosłymi zawodnikami, juniorami na etapie trenowania oraz wszystkich trenerów pragnących poszerzać swoje kompetencje.

Praktyczny wymiar warsztatów polega na tym, że osoby które na nie zaaplikują otrzymają przed warsztatami materiały, na których będą pracować (uzupełniać je) w czasie rzeczywistym pod kierunkiem trenera Mariusza Rumaka. Po warsztatach, każdy z uczestników który weźmie aktywny udział w szkoleniu, będzie posiadał zaprogramowany, własny program okresu przygotowawczego.

Wybrane zagadnienia:

 1. Planowanie pracy w okresie przygotowawczym.
 2. Model gry i zasady jego wprowadzania podczas przygotowań.
 3. Przygotowanie fizyczne i jego integracja z pozostałymi składowymi przygotowania zawodnika do gry.
 4. Zasady tworzenia środowiska sprzyjającego rozwojowi cech mentalnych zespołu.
 5. Praktyczne uzupełnianie programu zimowego okresu przygotowawczego uwzględniające wszystkie składowe przygotowania zawodnika do gry.

Plan:

18:00–19:30

 • Programowanie pracy w zimowym okresie przygotowawczym, czyli jak zaplanować w czasie realizację naszych celów szkoleniowych.
 • Model gry jako wyznacznik sterowania procesem treningowym.
 • Przygotowanie fizyczne i jego integracja z modelem gry.
 • Środowisko sprzyjające rozwojowi cech mentalnych zawodników.
 • Podsumowanie pierwszej części – pytania i dyskusja.

 19:30 –19:45

Przerwa/pytania

 19:45–21:00

 • Warsztaty z programowania pracy w zimowym okresie przygotowawczym.
 • Podsumowanie i pytania.
 • Otwarta dyskusja.

Czas trwania: 180 min.

Liczba uczestników: maks. 100 osób.

Szkolenie poprowadzi:

Mariusz Rumak – trener z licencją UEFA Pro.

Przez 19 lat pracy zawodowej zajmował się szkoleniem dzieci, młodzieży i seniorów. Zdobył złoty i srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów oraz 2 wice mistrzostwa Polski seniorów. Przyczynił się do rozwoju wielu piłkarzy grających na najwyższym poziomie w kraju i za granicą. Kilku z nich reprezentuje kraj w pierwszej reprezentacji Polski.

Szkolenie odbędzie się w piątek, 8 stycznia 2021 r., w godz. 18:00–21:00, w Internecie, na platformie Clickmeeting. Każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do szkolenia.

Koszt szkolenia:

 • 120 zł
 • 90 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+).

Uwaga!

Szkolenie, po jego zakończeniu, będzie dostępne bezterminowo dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(Piątek) 18:00 - 21:00

Miejsce

Szkolenie on-line

Prowadzący

 • Mariusz Rumak

  Mariusz Rumak

  trener z licencją UEFA Pro. Przez prawie 20 lat pracy zawodowej zajmował się szkoleniem dzieci, młodzieży i seniorów. Zdobył złoty i srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów oraz 2 wice mistrzostwa Polski seniorów. Przyczynił się do rozwoju wielu piłkarzy grających na najwyższym poziomie w kraju i za granicą. Kilku z nich reprezentuje kraj w pierwszej reprezentacji Polski.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X