maj, 2018

25maj16:3019:30Pif-paf, ćwiczymy koncentrację na boisku i poza nim – warsztaty z Markiem Dragoszem Warsztaty już sie odbyły. Zapraszamy na następne.

Rozwiń

Szczegóły

25 maja 2018 r. (w piątek) spotkamy się w małym gronie, aby porozmawiać o koncentracji na boisku i poza nim. Ograniczenie liczby uczestników pozwoli na mocno warsztatową pracę. Warsztaty poprowadzi Marek Dragosz.

Program:

  1. Część I (90 min w sali wykładowej):

„KONCENTRACJA TU I TERAZ – problemy, mity, zasady, sposoby”

Panel teoretyczny i ćwiczenia warsztatowe.

  1. Część II (90 min na mini boisku):

„PIF-PAF, ĆWICZYMY KONCENTRACJĘ NA BOISKU I POZA NIM”

Ćwiczenia praktyczne.

Czas trwania: 180 min (z przerwami).

Liczba uczestników: max. 20 osób.

Warsztaty poprowadzi Marek Dragosz, trener piłki nożnej UEFA A. Specjalista treningu bramkarskiego. Uczestnik i prelegent wielu szkoleń i kursów na całym świecie. Swoją wiedzą dzielił się choćby w Portugalii, Niemczech i Włoszech, jak też w takich miejscach jak Indonezja, Tanzania, Rwanda czy Dominikana. Posiada dyplomy holenderskiej i angielskiej federacji piłki nożnej. Uczestnik UEFA Study Group Scheme w Gandawie. Ukończył program KNVB World Coaches.

Odbył staże szkoleniowe między innymi w takich klubach jak Crystal Palace, Panathinaikos Ateny, US Sassuolo, Red Bull Salzburg, TSG 1899 Hoffenheim, Bayer Leverkusen, Sporting Lizbona, FC Porto, Benfica Lizbona, Real Sociedad San Sebastian, Deportivo de la Coruna, Villarreal CF czy Ajax Amsterdam.

Trener reprezentacji Polski w ampfutbolu, z którą zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w 2017 r. w Turcji oraz czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata w 2014 r. w Meksyku.

Organizator imprez i akcji charytatywnych związanych z dziećmi i sportem. Fundator „Keepers Foundation”, pomagającej potrzebującym dzieciom w Polsce oraz młodym zawodnikom i trenerom na całym świecie.

Warsztaty odbędą się w piątek, 25 maja 2018 r., w godz. 16:30-19:30, w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

Koszt warsztatów:

  • 120 zł
  • 100 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich warsztatów Asystent Trenera Coaching+).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się co najmniej 10 uczestników.

Czas

(Piątek) 16:30 - 19:30

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

  • Marek Dragosz

    Marek Dragosz

    trener piłki nożnej UEFA A. Specjalista treningu bramkarskiego. Uczestnik i prelegent wielu szkoleń i kursów na całym świecie. Swoją wiedzą dzielił się choćby w Portugalii, Niemczech i Włoszech, jak też w takich miejscach jak Indonezja, Tanzania, Rwanda czy Dominikana. Posiada dyplomy holenderskiej i angielskiej federacji piłki nożnej. Uczestnik UEFA Study Group Scheme w Gandawie. Ukończył program KNVB World Coaches. Odbył staże szkoleniowe między innymi w takich klubach jak Crystal Palace, Panathinaikos Ateny, US Sassuolo, Red Bull Salzburg, TSG 1899 Hoffenheim, Bayer Leverkusen, Sporting Lizbona, FC Porto, Benfica Lizbona, Real Sociedad San Sebastian, Deportivo de la Coruna, Villarreal CF czy Ajax Amsterdam. Trener reprezentacji Polski w ampfutbolu, z którą zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w 2017 r. w Turcji oraz czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata w 2014 r. w Meksyku. Organizator imprez i akcji charytatywnych związanych z dziećmi i sportem. Fundator „Keepers Foundation”, pomagającej potrzebującym dzieciom w Polsce oraz młodym zawodnikom i trenerom na całym świecie.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X