listopad, 2019

04lis.15:3018:30Na co zwracać uwagę podczas szkolenia zawodników na różnych etapach rozwoju Szkolenie już się odbyło. Zapraszamy na kolejne.

Rozwiń

Szczegóły

4 listopada 2019 r. (poniedziałek) zapraszamy na szkolenie „Na co zwracać uwagę w szkoleniu zawodników w różnych etapach ich rozwoju”, które poprowadzi Radosław Mozyko.

Program:

 • Na co zwracać uwagę w szkoleniu na różnych etapach rozwoju zawodników – teoria 90 min:
  • U5–U11,
  • U12–U16,
  • U17–U21.
 • Jakie błędy popełniamy jako trenerzy na poszczególnych etapach rozwoju zawodników – warsztaty 90 min.

Czas trwania: 180 min

Liczba uczestników: maks. 25 osób.

Warsztaty poprowadzi:

Radosław Mozyrko – jest trenerem piłkarskim z ponad 13-letnim doświadczeniem, które zdobywał m.in. w Anglii, Irlandii, USA, Polsce, Włoszech i Japonii. Obecnie pracuje jako menadżer akademii Legii Warszawa oraz trener analityk reprezentacji Polski U15. Poprzednio pracował jako koordynator zespołów U13–U16 w akademii piłkarskiej Nottingham Forest oraz mentor trenerów w Football Association. Jego wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje pracę dla tak uznanych piłkarskich marek jak Manchester United oraz New York Red Bulls.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 4 listopada 2019 r., w godz. 15:30–18:30, w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

Koszt warsztatów:

 • 150 zł
 • 120 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich warsztatów Asystent Trenera Coaching+).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się co najmniej 15 uczestników.

 

Czas

(Poniedziałek) 15:30 - 18:30

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Radosław Mozyrko

  Radosław Mozyrko

  trener z licencją UEFA Elite Youth A i Advanced Youth Award. Jest trenerem i edukatorem piłkarskim z ponad 14-letnim doświadczeniem, które zdobywał m.in. w Manchesterze United, Nottingham Forest, New York Red Bulls, Legii Warszawa, PZPN i the Football Association. Pracował jako skaut młodzieżowy na terenie Europy Wschodniej dla Chelsea FC. Obecnie pracuje jako Dyrektor Sportowy w Warcie Poznań.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X