czerwiec, 2018

11cze.16:3019:30Kreatywność i drybling w treningu najmłodszych – PNND.pl Warsztaty już sie odbyły. Zapraszamy na następne.

Rozwiń

Szczegóły

11 czerwca 2018 r. (poniedziałek) zapraszamy na warsztaty „Kreatywność i drybling w treningu najmłodszych”. Będzie duża dawka wiedzy i praca warsztatowa w grupach. Koncentrujemy się tylko na najmłodszych piłkarzach (skrzat i żak), ale wiele omówionych rzeczy będzie można przenieść na starsze grupy. Warsztaty poprowadzi ekipa www.pilkanoznadladzieci.pl, czyli Jakub Śpiegowski i Michał Stolarski.

Program:

 1. Filary kreatywność, czyli od czego zacząć pracując z dziećmi (teoria).
 2. Rozwój kreatywności – modyfikacje środków treningowych (warsztat).
 3. Drybling – podstawy teoretyczne w treningu dzieci i nie tylko (teoria).
 4. Budowanie środków treningowych doskonalących drybling (warsztat).

Czas trwania: 180 min (z przerwami).

Liczba uczestników: max. 24 osoby.

Warsztaty poprowadzą:

Twórcy PNDD (www.pilkanoznadladzieci.pl) – Jakub Śpiegowski i Michał Stolarski. Obaj pracują z najmłodszymi dziećmi od 2010 r. Obecnie Jakub jest trenerem w AP Szczecinek (U6 i U7), a Michał w Polonii Bydgoszcz (U19) i Brazilian Soccer Schools (U8-U10). Pełnią również funkcję trenerów koordynatorów w swoich klubach. Poza tym organizują warsztaty dla trenerów i akademii w całej Polsce. Ich szkolenia zawsze skoncentrowane są na najmłodszych piłkarzach (U5-U9). Na PNDD.pl możecie znaleźć wiele publikacji dotyczących treningu piłkarskiego dzieci.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 11 czerwca 2018 r., w godz. 16:30-19:30, w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

Koszt warsztatów:

 • 120 zł
 • 100 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich warsztatów Asystent Trenera Coaching+).

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się co najmniej 10 uczestników.

Czas

(Poniedziałek) 16:30 - 19:30

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Jakub Śpiegowski

  Jakub Śpiegowski

  Trener UEFA B (w trakcie kursu UEFA A). Założyciel strony www.pilkanoznadladzieci.pl. Pracuje z dziećmi od 2010 r. Obecnie trener grupy U6 i U15 w AP Szczecinek

 • Michał Stolarski

  Michał Stolarski

  Trener UEFA B (w trakcie kursu UEFA A). Działa w projekcie www.pilkanoznadladzieci.pl. Pracuje z dziećmi od 2010 r. Obecnie trener grup dziecięcych w Polonii Bydgoszcz

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X