luty, 2018

22lu.15:3019:45Jak wychować mistrza – warsztaty dla rodziców Time has ran out! Better luck next time!

Rozwiń

Szczegóły

22 lutego 2018 r. zapraszamy na warsztaty edukacyjne dla rodziców sportowych dzieci. Przedstawimy proces szkolenia sportowego przez pryzmat psychologii sportu. Realne przykłady poparte teorią. Zastanowimy się, jakie powinno być nastawienie zawodników i rodziców do sportowej rywalizacji. Przekażemy propozycje dla rodziców jak rozwijać sferę mentalną dzieci. To wszystko w celu wychowania jak największej liczby sportowych mistrzów!

 

 1. Podstawowym założeniem spotkania jest fakt, że rodzic powinien angażować się w sport swojego dziecka ale… mądrze. A często spotykamy się z sytuacjami, w których jego zachowanie zamiast wspierać dziecko może prowadzić do ograniczania jego potencjału.
 2. Żeby nie mówić tak wprost, że rodzice nie powinni krzyczeć na dzieci, dyskutować z sędziami i wymagać zawsze zwycięstw mówimy o „tworzeniu mistrza”, zgodnie z tezą, że podstawą sukcesu w sporcie i w życiu jest CHARAKTER (piramida sukcesu Johna Woodena).
 3. W części głównej omawiane są poszczególne cechy charakteru potrzebne do odniesienia sukcesu oraz sposoby wspierania ich rozwoju przez rodziców, w oparciu o realne przykłady z treningów i meczów dzieci:
 • WYBITNOŚĆ WE WSPÓŁZAWODNICTWIE,
 • KONTROLA EMOCJI,
 • PRACOWITOŚĆ,
 • CIERPLIWOŚĆ,
 • KREATYWNOŚĆ,
 • ENTUZJAZM
 1. Całość kończy podsumowaniem, że rodzic może być najlepszym trenerem mentalnym swojego dziecka. Może w tym obszarze bardzo pomóc ale musi wiedzieć jak…
 2. Całość warsztatów jest w formie prezentacji ze zdjęciami oraz elementami dyskusji.

 

Czas trwania: 120 min.

Liczba uczestników: max. 30 osób (1 grupa).

Przewidziano 2 grupy wykładowe:

 1. 15:30 17:30
 2. 17:45 19:45

 

Warsztaty poprowadzi Artur Koluch. Jest trenerem piłki nożnej dzieci i młodzieży od 2007 r. Obecnie pracuje w klubie Gedania 1922 Gdańsk, gdzie specjalizuje się w pracy z dziećmi w wieku 7-9 lat oraz od 2014 r. jest koordynatorem wstępnego etapu szkolenia. Jego pasją jest psychologia sportu. Jest autorem artykułów na jej temat w czasopiśmie „Asystent Trenera”. To zainteresowanie doprowadziło również do założenia dwóch projektów, które obecnie prowadzi. „Wszyscy jesteśmy trenerami” to warsztaty edukacyjne dla rodziców sportowych dzieci. „Korki z piłki” to treningi mentalne dla młodych zawodników. W ramach tych projektów do tej pory współpracował m.in. z Polskim Związkiem Piłki Nożnej prowadząc warsztaty dla rodziców zawodników Akademii Młodych Orłów oraz dla zawodników zgrupowanych na Letniej Akademii Młodych Orłów.

 

Warsztaty odbędą się w czwartek, 22 lutego 2018 r.:

 • I grupa w godz. 15:30 – 17:30,
 • II grupa w godz. 17:45 – 19:45

w sali wykładowej w sklepie R-GOL.com przy ul. Puławskiej 255 w Warszawie.

 

Koszt warsztatów: 50 zł.

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

 

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zgłoszenie się co najmniej 20 uczestników.

Czas

(Czwartek) 15:30 - 19:45

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

 • Artur Koluch

  Artur Koluch

  Jest trenerem piłki nożnej dzieci i młodzieży od 2007 r. Obecnie pracuje w klubie Gedania 1922 Gdańsk, gdzie specjalizuje się w pracy z dziećmi w wieku 79 lat oraz od 2014 r. jest koordynatorem wstępnego etapu szkolenia. Jego pasją jest psychologia sportu. Jest autorem artykułów na jej temat w czasopiśmie „Asystent Trenera”. To zainteresowanie doprowadziło również do założenia dwóch projektów, które obecnie prowadzi. „Wszyscy jesteśmy trenerami” to warsztaty edukacyjne dla rodziców sportowych dzieci. „Korki z piłki” to treningi mentalne dla młodych zawodników. W ramach tych projektów do tej pory współpracował m.in. z Polskim Związkiem Piłki Nożnej prowadząc warsztaty dla rodziców zawodników Akademii Młodych Orłów oraz dla zawodników zgrupowanych na Letniej Akademii Młodych Orłów

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X