luty, 2021

26lu.17:0020:00Jak nadrabiać deficyty w indywidualnym wyszkoleniu zawodników U15–U18 Szkolenie już się odbyło. Zapraszamy na kolejne

Rozwiń

Szczegóły

26 lutego 2021 r. (piątek) zapraszamy na szkolenie internetowe „Deficyty w indywidualnym wyszkoleniu piłkarskim zawodników na etapie juniora U15–U18. Jak je nadrabiać w celu wychowania kompletnego zawodnika”, które poprowadzi Wojciech Tomaszewski – Dyrektor i Główny Trener ds. Szkolenia Akademii Warta Poznań S.A.

Szkolenie będzie prowadzone w formie webinaru na platformie Clickmeeting.

Podczas 3-godzinnego szkolenia trener Wojciech Tomaszewski przedstawi informacje na temat deficytów indywidualnych młodych zawodników w wieku juniora od U15 do U18. Wykorzystując swoje doświadczenie oraz obserwacje na poziomie krajowego i międzynarodowego współzawodnictwa, które zbierał pracując przez kilka lat jako trener w Akademii Lecha Poznań i trener młodzieżowych reprezentacji Polski.

Szkolenie skierowane jest do trenerów pracujących na każdym poziomie sportowym, zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi zawodnikami. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat zauważalnych deficytów w wyszkoleniu indywidualnym młodych zawodników i propozycje ich niwelowania na etapie juniorskim.

Wybrane zagadnienia:

 1. Deficyty w rozumieniu indywidualnych zachowań oraz realizacji działań w fazie atakowania.
 2. Deficyty w rozumieniu indywidualnych zachowań oraz realizacji działań w fazie bronienia.
 3. Propozycje realizacji projektów w celu niwelowania indywidualnych błędów w zachowaniach i działaniach techniczno-taktycznych.
 4. Przykładowe środki treningowe.
 5. Problemy młodych zawodników w przejściu z piłki juniorskiej do seniorskiej.

Plan:

17:00–18:45

 • Deficyty w rozumieniu indywidualnych zachowań oraz realizacji działań młodych zawodników w różnych fazach gry.
 • Projekty szkoleniowe pozwalające na poprawę i niwelowanie indywidualnych deficytów młodych zawodników w wieku juniora.

18:45–19:00

 • Przerwa/pytania

19:00–20:00

 • Przykładowe środki treningowe.
 • Problemy zawodników w wieku juniora w przejściu z piłki juniorskiej do seniorskiej i funkcjonowanie w zespole seniorskim.
 • Pytania i otwarta dyskusja.

Czas trwania: 180 min.

Szkolenie poprowadzi:

Wojciech Tomaszewski – Dyrektor Akademii Warta Poznań S.A / Główny Trener ds. Szkolenia Akademii, Trener UEFA Pro.

Szkolenie odbędzie się w piątek, 26 lutego 2021 r., w godz. 17:00–20:00, w Internecie, na platformie Clickmeeting. Każdy uczestnik, po opłaceniu kosztów szkolenia, kilka dni przed szkoleniem  otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link z dostępem do niego.

Koszt szkolenia:

 • 120 zł
 • 90 zł (dla prenumeratorów czasopisma Asystent Trenera oraz uczestników poprzednich szkoleń Asystent Trenera Coaching+).

Uwaga!

Szkolenie, kilka dni po jego zakończeniu, będzie dostępne bezterminowo dla każdego jego uczestnika na stronie internetowej: www.kursy.asystent-trenera.pl.

Istnieje możliwość wykupienia udziału w szkoleniu i niebrania w nim udziału „na żywo”, lecz późniejszego jego odtworzenia.

Zapisy: kontakt@asystent-trenera.pl

Czas

(Piątek) 17:00 - 20:00

Miejsce

Szkolenie on-line

Prowadzący

 • Wojciech Tomaszewski

  Wojciech Tomaszewski

  Dyrektor Akademii Warta Poznań S.A / Główny Trener ds. Szkolenia Akademii, Trener UEFA Pro.

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X