wrzesień, 2017

22wrz.17:0019:45Euro U21 w Polsce w ujęciu analitycznym Time has ran out! Better luck next time!

Rozwiń

Szczegóły

22 września 2017 r. w kameralnym gronie, w sprzyjających warunkach i z otwartymi głowami spotkamy się, aby przeanalizować dominujące trendy podczas turnieju finałowego Mistrzostw Europy U21, które odbyły się w Polsce w 2017 roku.

 

Choć formuła będzie otwarta, a dyskusja mile widziana, każde spotkanie musi mieć jakiś szkielet. Ramowa agenda wygląda następująco:

  1. Prezentacja przyjętej metodologii i założeń.
  2. Omówienie i pokaz dominujących trendów w grze wybranych finalistów.
  3. Praktyczne wnioski płynące z turnieju.
  4. Podsumowanie

 

Analizę poprowadzi Jakub Myszkorowski – trener z licencją UEFA A. Ma na koncie doświadczenie w klubach: KSP Polonia Warszawa, Flota Świnoujście, Pogoń Siedlce oraz w klubach niższych lig. Swoją wiedzę poszerzał m.in. na kursach League Managers Association i Johan Cruyff Institute.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest wpłacenie najmniejszej nawet kwoty na dowolną organizację charytatywną. Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres kontakt@asystent-trenera.pl  Wybór tego, komu i jak bardzo chcecie pomóc, należy do Was!

 

Mamy tylko 34 miejsca!

Czas

(Piątek) 17:00 - 19:45

Miejsce

Centrum piłkarskie R-GOL.com

ul. Puławska 255, Warszawa

Centrum piłkarskie R-GOL.comul. Puławska 255, Warszawa

Prowadzący

  • Jakub Myszkorowski

    Jakub Myszkorowski

    Trener z licencją UEFA A. Ma na koncie doświadczenie w klubach: KSP Polonia Warszawa, Flota Świnoujście, Pogoń Siedlce oraz w klubach niższych lig. Swoją wiedzę poszerzał m.in. na kursach League Managers Association i Johan Cruyff Institute. www.myszkorowski.pl

© Copyright 2017 - Asystent Trenera
X
X