trener piłki nożnej UEFA A. Specjalista treningu bramkarskiego. Uczestnik i prelegent wielu szkoleń i kursów na całym świecie. Swoją wiedzą dzielił się choćby w Portugalii, Niemczech i Włoszech, jak też w takich miejscach jak Indonezja, Tanzania, Rwanda czy Dominikana. Posiada dyplomy holenderskiej i angielskiej federacji piłki nożnej. Uczestnik UEFA Study Group Scheme w Gandawie. Ukończył program KNVB World Coaches.
Odbył staże szkoleniowe między innymi w takich klubach jak Crystal Palace, Panathinaikos Ateny, US Sassuolo, Red Bull Salzburg, TSG 1899 Hoffenheim, Bayer Leverkusen, Sporting Lizbona, FC Porto, Benfica Lizbona, Real Sociedad San Sebastian, Deportivo de la Coruna, Villarreal CF czy Ajax Amsterdam.
Trener reprezentacji Polski w ampfutbolu, z którą zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w 2017 r. w Turcji oraz czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata w 2014 r. w Meksyku.
Organizator imprez i akcji charytatywnych związanych z dziećmi i sportem. Fundator „Keepers Foundation”, pomagającej potrzebującym dzieciom w Polsce oraz młodym zawodnikom i trenerom na całym świecie.

Nothing Found

Sorry, no posts matched your criteria